Mercedes-Benz Sprinter
bestel 214CDI L2H1|M-Bux|Dealer onderhouden|Camera|Standkachel|Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 17.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 292,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 214CDI L2H1|M-Bux|Dealer onderhouden|Camera|Standkachel|Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 juni 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 148.555 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 292,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-48-PGZ |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 105 kw / 143 pk |
| Laadvermogen: | 1.084 kg |
| Gewicht: | 2.106 kg |
| Wielbasis: | 392 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Park Distance Control
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Keyless start
- Zijwind assistent
- ASR